Op zaterdag 12 november 2022 van 14 tot 17 uur spelen de St. Joris Boldersvrienden een intern toernooi in hun krulbollokaal te Knokke. Iedereen die benieuwd is naar deze sport is welkom om te komen kijken en te supporteren. Het lokaal ligt bij het seniorenontmoetingscentrum Sint-Joris dat via de Sint-Jorisstraat te bereiken is langs de achterkant van het Burgemeester Graaf Leopold Lippenspark.
Geen idee wat krulbol is? De krulbol is een ronde schijf gemaakt van geperste vezel. Het speelveld is een rechthoek met 2 staken die op 7 meter van elkaar staan. Het is de bedoeling om de bol het dichtst bij de staak te krijgen. Wie het eerst 9 punten behaalt heeft gewonnen.
Naast dit toernooi wordt er ook elke weekdag van 14 tot 17 uur gespeeld in hun krulbollokaal. Iedereen vanaf 12 jaar is heel het jaar door welkom om eens gratis te proberen.