7.8 C
Knokke-Heist
your alt tag'

 Meubelen leren kopen op een veiling

Tv-zenders doen steeds vaker een beroep op veilinghuizen voor nieuwe programma’s, denk maar aan ‘Het hoogste bod’ op één, ‘Eenmaal andermaal’ op VTM en ‘Stukken van mensen op Play4’. Een verhaal over bieden, over prachtige objecten en over willen winnen… De interesse is groot: het is een wereld die fascineert, maar die weinigen echt kennen. Patrick Goethals (ambachtelijk hersteller & kenner van meubelen) neemt je op dinsdag 11 oktober 2022 van 19 tot 20.30 uur in CC Scharpoord mee doorheen het volledige veilinggebeuren, en dit met uitbreiding naar zijn eigen specialisatie meubelen (antiek/design).

Prijs
€ 35
€ 30 KH Uitpas, -26 jaar tarief – 2 sessies – code 22ECU123

Schrijf in

Tickets kun je ook bestellen aan het onthaal van CC Scharpoord
of via T 050 630 430

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Ook dit moet je even lezen