12.7 C
Knokke-Heist
vrijdag, september 17, 2021
spot_img

Hotel La Reserve op wandelafstand van de WK startplaats

De legendarische helling van de wandelaar en de start van het WK wielrennen: de basisingrediƫnten van een hotel op wandelafstand van het WK gebeuren in Knokke-Heist. Komende dagen rijden de strafste wielrenners deze tijdritten, maar het hele jaar door kan je de vele fietsroute in Knokke-Heist zelf verkennen.

Een aantal logies op en rond het parcours voorzien een arrangement voor wielerliefhebbers. Wie dit wil doen met zicht op zee en de start van de tijdrit kan terecht bij Hotel La Reserve. Je wagen in de ondergrondse parking en volop genieten niet alleen van de tijdritten, maar ook van een luxueus verblijf voor en na de wedstrijden.

Rij je zelf ook de route af? Ze belonen in Hotel La Reserve de zware inspanningen met diensten die aangepast zijn aan je behoeften: wellnessruimten om vermoeide spieren te ontspannen en comfortabele kamers om heerlijk uit te rusten. Heel wat sporters en supporters gingen je al voor in dit unieke hotel aan zee.

Lees ook deze artikels

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je reactie op het artikel.
Graag je naam hier.

- Advertisement -

Kneistikrant gebruikt cookies. Als je verder kijkt aanvaard je dus ook onze cookies!