Nu het weer even iets meer mag zijn op alle Covid fronten, betekent dit ook de start van bedrijfsincentives, wat alvast goed nieuws is voor de sector.
Zo ook op Lakeside Paradise waar ze met plezier en onder impuls van gemeenteraadslid Bert De Brabandere het voltallige kabinet van en met Minister Hilde Crevits (CD&V) mochten verwelkomen.
Het werd een dagje van werk en plezier. In de voormiddag werd hard gewerkt in de ruime vergaderzaal van Lakeside Paradise.
Na een heerlijke BBQ was er ook tijd voor ontspanning, meer bepaald met watersport, een wandeltocht en een mountainbike rit.
Als kers op de taart bracht Hilde Crevits, als minister van innovatie, ook nog een verrassend bezoekje aan Allwaves, waar de werken aan de wavepool ter hoogte van de Natienlaan te Knokke-Heist ondertussen hun beloop vinden.
Uit de handen van Stephanie Maes en Steven Nauwelaerts kreeg ze alvast een voucher om straks als één van de eersten een golf te komen afsurfen.













