De fasewissel in de Elizabetlaan tussen het Heldenplein en de Krommedijk is vlot verlopen. Het verkeer verloopt nu aan de zuidzijde op de afgewerkte helft van de nieuwe ovonde. De aannemer kan nu de werkzaamheden opstarten aan de noordzijde. De volledige wegenis wordt hier ook vernieuwd waarbij de ovonde en het kruispunt Krommedijk gefinaliseerd worden. Het autoverkeer komende van Knokke richting Heist/Zeebrugge wordt omgeleid via de Anemonenlaan, Zeedijk in tegenrichting, Parkstraat, Graaf d’Ursellaan om zo vervolgens ter hoogte van de verkeerslichten aan het Heldenplein de N34 terug op te rijden.
Het autoverkeer komende van Zeebrugge richting Knokke kan de vernieuwde wegenis van de zuidelijke N34 Elizabetlaan volgen, en op diverse plaatsen afrijden richting Heist. Ter hoogte van het Heldenplein kan ook nog steeds de oversteek gemaakt worden richting Graaf d’Ursellaan. De tramsporen zullen tijdens deze fase kunnen gedwarst worden ter hoogte van de Krommedijk/Anemonenlaan, Heldenplein, de Vuurtorenstraat en de Heistlaan. De dwarsing ter hoogte van de Duinbergenlaan is ook al een tijdje terug mogelijk. Einde van deze werffase is voorzien eind juni 2021, tenzij onvoorziene omstandigheden.

















Het woord “VLOT” is overdreven!!! Wat een gebrek aan communicatie en signalistie!
Donderdag, in de voormiddag, ben ik met de auto schoonmoeder (90) gaan halen in de Elisabethlaan om naar het kerkhof te gaan. Overgestoken ter hoogte van de Old Fisher.
Terug om 13u alles dicht. Ben via de ovonde tot aan de Krommedijk geraakt, alles dicht. (Nu weet ik dat ik tot aan de anemonenlaan moest gaan) Dus wagen geparkeerd en te voet met dat oud mens overgestoken aan de Kursaalstraat. Fantastisch!!!